20 czerwca 2024

10 thoughts on “Incydent po spotkaniu Donalda Tuska w Rokietnicy VIDEO

  1. Trudno nie odnieść wrażenia, że problem piractwa drogowego – najpierw Donalda Tuska, a teraz Grzegorza Schetyny – zbyt łatwo spada z listy tematów do wspólnego oburzenia. Zwłaszcza jeśli zestawi się go z tematami brzydkiej ławki albo tego, że Kaczyński za krótko mówił w Rudzie Śląskiej. Przypomnijmy: Donald Tusk stracił prawo jazdy, bo jechał 107 km/godz. w terenie zabudowanym. Grzegorz Schetyna także je stracił, a jechał jeszcze szybciej, bo aż 123 km/godz., także w terenie zabudowanym. Skandaliczne łamanie przepisów uszło jednak politykom na sucho. Obie strony sporu wykazały się przy tym dużą dozą hipokryzji. Z jednej strony mamy więc rzekomo oburzone środowisko PiS, którego politycy, jak Kurski czy Macierewicz, łamali przepisy drogowe wielokrotnie, nie wspominając o kłamstwach członków partii w sprawie wypadku Beaty Szydło. Z drugiej – znajdziemy beton partyjny wyborców PO, którzy tylko wzruszają ramionami, twierdząc, że Tusk ze Schetyną to nic w porównaniu z PiS, który kradnie. Słowem, fani obu partii przyjmują do wiadomości i nie mają nic przeciwko temu, że ich ulubieni politycy są piratami drogowymi.

  2. Tak jest rozumiana ,,tolerancja” przez zwolenników PO. Chyba dawno tak ludzie nie byli skłóceni między sobą przez politykę. Dzięki tym z PO mamy nienawiść nawet w domach rodzinnych.

    1. Litości, tyle seansów nienawiści wobec osób LGBT, nie katolików, ciężarnych kobiet, niepełnosprawnych, imigrantów, itd. a ty biedaku, widzu tv dezinfo, musisz nienawidzić PO. Współczuję.

  3. Ale ile jadu. Ta panna nie powinna chyba być lekarzem i leczyć dziecka tej drugiej pani. Wygląda to niedobrze. Skala konfliktu z obu stron będzie coraz większa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial