22 maja 2024

13 thoughts on “Przemysław Fąferek przyłapany na hejcie na rzecz kandydatki

 1. Co grozi za kradzież tożsamości?
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, przez co wyrządza jej szkodę majątkową lub osobistą.

 2. Niektórzy mają tak zryte mózgi,że potrzebują takich właśnie żołnierzyków do swojej brudnej gry.To miasto jest tak zespuste,że w gowie się nie mieści.Ta zgnilizna postępowała powoli od słynnego 2014 roku i trwa do dziś.Strach pomyśleć co będzie dalej.

  1. Również ci z drugiej strony,co podają się za społeczne,niezależne media wykorzystują ludzką naiwność i wiarę w dobro(wykorzystywane szczególnie przez jednego z nich)i w to co oni mówią przy staraniu się np. o fotel burmistrza,a potem się dziwią że odpadają.Wcześniej czy później wszystko wychodzi na jaw ale niestety zawód i zło uczynione z przerośniętego ego i dla korzyści materialnych,układów,etc. POZOSTAJE!!!…

       1. Nawet jak się napisze to i tak nie wzbudza to odpowiednich refleksji.Szkoda strzępić języka i czasu po próżnicy

         1. Czyli kim Dreszerem czy Jumą, a może Aleksandrą? Ten człowiek jest bardzo chory i chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.

          1. Takiego dokonał wyboru.Woli przerośnięte ego,dążenie za szeroko pojętymi korzyściami, przy wykorzystaniu nawet ludzkiej naiwności i wiary ,że działa ponoć społecznie,itp.itd…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial