20 czerwca 2024

5 thoughts on “Zarząd Stowarzyszenia częściowo utajnił budżet Półmaratonu

  1. Żandych platformiarzy w powiecie,mieście i gminie.Swoje pokazali tutaj i w Polsce.Chociażby mieli złote zęby i cukierki rozdawali.Do widzenia.Wystarczy.

  2. Prowadzenie spólki tak jak my to rozumiemy,organizacja pólmaratonu tak jak my to rozumiemy,zarządzanie powiatem tak jak my to rozumiemy.Trzeba tę ekipę odstawić od koryta bo to nie o nas i region chodzi tylko o ich stołki.Juz całe rodzinne klany do władzy idą.To jest łapanie kasy dla siebie.A inn sprawa jest taka że tu będzie rządził POSEŁ.Zresztą tak już jest od dawna.

  3. [moderowano] Zgadamy się z poprzednim komentarzem. zawiesić od pełnia obowiązków, sprawę skierować do prokuratury i karać na maxa. Koniec że złodziejstwem w tym mieście. Bo ile można robić a mieszkańcy później spłacają kredyty. Tu trzeba zrobić audyt budżetu i rozliczać co do jednego nie ważne czy ważny czy nie urzedas lub dyrektorek po znajomościch.

    1. Dzisiaj trzeba uważac na takie wpisy bo język nienawiści będzie karany.Ten czas to czas wsadzania do więzienia przeciwników politycznych oraz tych któzy nie klaszczą,krytykują i żle spojrzą.Czas uśmiechu i miłości wg NICH się zbliżą.A myślicie ,że nie wsadzą do więzienia każdego kto im nie pasuje? Wsadzą.

  4. Platformiane chłopaki umieją się bawić.Dalatego nigdy nie zagłosuję w tym mieście na kogokolwiek co ma i miał choćby podmuch platformy. Ich tylko interesuje władza,rządzić nie umieją.Spójrzcie.Obwodnicy nie ma,śmierdzi z oczyszczalni,kostka na tym gniocie czyli rynku wyskakuje,deweloperka robi co chce na terenach które się do tego nie nadają.Tych zaniechań bylo wiele.13 – 14 lat niedowładu i jak ktoś myśli ,że teraz będzie pod ich „rządami”w powiecie,mieście i gminie cudownie to się myli.Tylko roszady i układanki.I jeszcze jedno.Miasto i Gmina jest zadłużone.Bałagan.Same igrzyska już nie wystarczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial