15 lipca 2024

18 thoughts on “Siedmiu kandydatów na burmistrza Szamotuł

 1. Otorowczyk do wideł, snopowiązałki i kiszonki! Byłeś starostą przez pomyłkę (przypadkowa kolejność partii na listach wyborczych)! Nie pchaj sie znów na Dworcową

 2. Nie sądzę, by Pan M. Lesicki był giermkiem p. Michalaka… Powiedzmy sobie szczerze: Pan Michalak -to kontynuacja rządów dotychczasowego Burmistrza Pana Kaczmarka; Pani Gzyl – to figura w rękach Pana Trąbczyńskiego.. . Jedyny rozsądny wybór to Pan M. Lesicki, za którym stoją „normalni” ludzie… prawdziwe otwarcie nastąpi za 5 lat….

 3. Żadnych ludków z platformy w mieście gminie i powiecie.Zrobią wszystkich na cacy jak ci na górze.Jeśli w skali kraju już nie ma na nic pieniędzy po 3 mc ich „”rządzenia” to co dopiero na dole.Nie będzie obwodnicy,jak śmierdziało tak będzie śmierdzieć,nie będzie rond,wszystko stanie a oni dzięki wam będą brać kasę.Lesicki ma rację do władzy idą oligarchowie,biznesmeni,wieczni radni co chcą kasę pomnażać a nie brać z tzw kupki.Kazdy chcec wydawać ale nie z odłożonych.Trzeba odstawić od korytka.Dlatego zagłosuję za nieznanymi ludźmi i mimo że nie darzę wielką sympatią do p.Lesickiego to zagłosuję na niego

  1. To po co on idzie do władzy. Jedyną osobą spoza układów jest Joanna Gzyl i właśnie dlatego jest tak zwalczana przez ludzi którym może zagrozić, czyli Panu Michalakowi i jego giermkowi Panu Lesickiemu.

   1. Lesicki chyba nie idzie do władzy tak jak Pani Gzyl? Lesicki pani Gzyl idzie Wam tę władzę odebrać i oddać ludziom… Nie będzie działeczek na sprzedaż, oj nie. A sponsorzy będą kręcić noskami, oj tak. Jeśli „głos rozsądku” uważa że Pani Gzyl jest spoza układów to zapraszam do odsłuchania nagrań rozmów już niebawem. Przekonamy się jak z tymi układami jest 🙂 I na pewno nie jest giermkiem Pana Michalaka. Może to pani Gzyl jest giermkiem Elity, która zaora nam Szamotuły.

    1. Tak oczywiście. Mam nagrania które opublikuję już niebawem. Pewnie w połowie kwietnia haha. Chyba że się gdzieś zawieruszą. Ale w eter poszło. Przykład kampanii wyborczej brany od najlepszych. Hasło oddać ludziom, bardzo chwytliwe ale raczej w średniowieczu by się na to nabrali 🙂

  2. To akurat zły pomysł. Ciekawe po co on idzie do władzy. Może lepiej żeby się zainteresował fundacją która sama się zarządza mimo że jest jej dyrektorem i to jego praca.

 4. Tej gminie jest potrzebny NIEZALEŻNY burmistrz! A nie taki, który będzie wykonywał polecenia „wielkiego brata”

  1. To prawda.Tutaj rządzi Trąbczyński (drożyzna) i Rutnicki (uważaj chodzisz po czerwonej) To są Bogowie powiatu.Ci co niby rządzą to są dla nich chłopki roztropni.

  2. Nie sądzę, by Pan M. Lesicki był giermkiem p. Michalaka… Powiedzmy sobie szczerze: Pan Michalak -to kontynuacja rządów dotychczasowego Burmistrza Pana Kaczmarka; Pani Gzyl – to figura w rękach Pana Trąbczyńskiego.. . Jedyny rozsądny wybór to Pan M. Lesicki, za którym stoją „normalni” ludzie… prawdziwe otwarcie nastąpi za 5 lat….

 5. Jeszcze nikt nie określił jaki ma pomysł na kryzys finansowy w ZGK i gminie Szamotuły. Tylko puste slogany „zróbmy razem więcej „

  1. Bo to jest mydło w oczy.Ci z razem zrobimy więcej i inne wynalazki walczą o przetrwanie na stołkach.

 6. Super.Cudownie.Chociaż liczyłem na Jacka Grabowskiego i Pana Wojewodę Zielińskiego.Czyki druga tura się nam szykuje.Zatrm kupuję pop corn popitkę siadam w fotelu i obserwuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial