21 czerwca 2024

10 thoughts on “Sondaż: Michalak przed Lesickim

 1. Gratuluję Panu wyniku sondażu, mam nadzieję że w drugiej turze pokona Pan Michalak i rozpędzi te uklady które miałyby trwać nadal jeśli Pan Michalak wygra

   1. Panie Lesicki proszę moich komentarzy nie przypisywać Pani Gzyl. Spytam Pana o hasło wyborcze chce Pan oddać miasto mieszkańcom. Super bardzo fajnie ale czy to znaczy że nie umie Pan rządzić ? To po co startować na burmistrza? Dla zabawy?

 2. Panie Lesicki niezły fejk. Ale poszedł w świat więc udało się. Pan to taki trochę Najman Szamotulskiej sceny Politycznej. Nie ważne co ,byle się mówiło. A może dla odmiany spróbować podejść do tematu wyborów pokazując co się ma najlepszego dla Szamotulan a nie puszczając fejki na kontrkandydatów?

  1. Nie wiem co Pani puszcza. A co pani ma Pani Gzyl do zaoferowania? Układy z deweloperami na sprzedaż naszej ziemi tak? Ma pani coś jeszcze do zaoferowania mieszkańcom? Myśli Pani że jak się dogadała z Kowzanem i resztą to społeczeństwo da się oszukać?

   1. Nie wiem co ma Pani Gzyl do zaoferowania ale myślę ze nawet gdyby nic nie miała to i tak będzie to o połowę więcej co Pan Panie Macieju ma do zaoferowania. Wygląda to tak że po prostu się jej boicie z Panem Michalakiem i dlatego za wszelką cenę chcecie ją zdyskredytować z tym że Pan jest tu tym ,,Kurskim,,

    1. Były komendant Policji z Obornik, kolega Pawła K…..a i nie mają się bać? Takich układów to boją się całe Szamotuły. Nikt się Pani nie boi tylko komuchów którzy za Panią stoją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial